Přehled služeb

Podívejte se na služby, které svým klientům poskytujeme. Vždy je však přizpůsobíme na míru právě Vám.

Prodej/koupě nemovitostí

Ať už se chystáte svoji nemovitost prodat nebo naopak novou nemovitost koupit, jedná se o zásadní a důležité rozhodnutí. ReaLidka je tu pro Vás, aby Vám s celým procesem pomohla a poradila, aby vše probíhalo hladce a k Vaší plné spokojenosti. Samozřejmě rádi pomůžeme i s pronájmem Vaší nemovitosti.

Odhad ceny nemovitosti

Odhad tržní ceny nemovitosti pro Vás zajistíme zcela zdarma. Pomůže Vám to udělat si lepší představu o tom, zda jsou Vaše plány se získanými finančními prostředky reálné nebo zda budete následně potřebovat ještě další zdroj peněz. Odhad Vám rádi zpracujeme i pro dědické řízení, pro vypořádání majetku a podobné situace.

Příprava nemovitosti k prodeji

Štěstí přeje připraveným ☺ I Vaše nemovitost si zaslouží připravit na focení do inzerce a na prohlídky, aby vypadala pěkně, jako když čekáte důležité hosty. Homestaging Vaši nemovitost doladí a na fotkách bude vypadat jako nová. Každý potenciální zájemce si pak může lépe představit, jak by se právě jemu v dané nemovitosti pohodlně bydlelo.

Financování

Bez peněz to bohužel nejde. Jakou formu financování zvolit? Je výhodnější použít vlastní úspory nebo hypotéční úvěr? Jaký je rozdíl ve financování vlastního bydlení nebo investice? Jak ochránit peníze před inflací? Jakou banku zvolit? Jak zajistit bezpečnou úschovu kupní ceny? Na tyto a další otázky si společně odpovíme, než se do celého procesu pustíme ☺