Lidka Sekaninová

Vaše rodinná makléřka v oblasti Brno a jeho okolí

7 let
Zkušeností v oblasti realit

Realidka info

Profesionální a lidský přístup.

Kdysi dávno, když jsem v realitách začínala, jsem o sobě měla na svůj web napsat pár řádků. Napsala jsem toto:

Nikdy jsem zcela nedokázala oddělit svůj pracovní a osobní život. Práci si chtíc - nechtíc vždy "nosím" s sebou domů, neboť tomu, co dělám, musím sama věřit, musím si tím být jistá a musí mě to bavit, abych to dokázala dělat dobře a dokázala jsem se s tím ztotožnit.

Ať už to byla dlouhodobá práce v obchodě a managementu nebo současná práce realitní makléřky, vždy jsem se snažila vidět věci v souvislostech, abych mohla zohlednit potřeby všech zúčastněných stran. Nejednou se z mých zákazníků stali dobří přátelé.

Sázím na čestné, upřímné a férové jednání, nejen s klienty a kolegy, ale i s lidmi kolem sebe vůbec. Mým mottem je chovat se k ostatním tak, jak chci, aby se oni chovali ke mně.

Útulným domovem to vše ráno začíná a večer končí. Ráda pomohu najít ten pravý domov i Vám.

Když jsem se dnes, po letech strávených ve velké realitní kanceláři, rozhodla osamostatnit a chystala jsem si na svůj nový web něco o sobě, vlastně jsem zjistila, že můj původní text do písmene sedí a stále platí.

Ano, setkala jsem se za ty roky, co se realitám věnuji, se spoustou zajímavých lidí a řešila jsem spoustu zajímavých, často nestandardních situací, které mě velmi profesně i lidsky obohatily. Ale to je právě to, co mě na této práci baví. Hledat řešení. Šít je lidem na míru. Je to pokaždé originální a jedinečné, stejně jako každý nový klient a jeho příběh, který za prodejem či koupí nemovitosti neodmyslitelně stojí.

Ať už je Váš důvod pro prodej nebo koupi nemovitosti jakýkoliv. Nebo pokud potřebujete prostě jen poradit, jaké varianty se právě Vám nabízejí. Jsem tu stále pro Vás. A ráda. S jedinou změnou. Sama za sebe. Po svém. Bez velkých log, brandů a okázalosti. O to lidštěji a s nadhledem. Protože takový by prostě život a přístup k němu měl být. Upřímný, skromný, s pokorou a respektem.

Reference

Moji klienti o mě napsali pár slov...

S paní Sekaninovou jsme byli velmi spokojeni. Zvláště pro její profesionální přístup a zároveň lidské porozumění. Jakékoli pochybnosti, dotazy a nejasnosti spojené s prodejem nemovitosti s námi paní Sekaninová trpělivě řešila a poradila. Jsme jí vděčni a je pro nás člověkem, kterého si velmi vážíme. Moc děkujeme a přejeme, ať se jen a jen daří.

Ludmila J.

S mojí ženou Evou bychom Vám chtěli moc poděkovat za všechnu pomoc s celým procesem koupě a hlavně za Váš bezvadný a lidský přístup hned od začátku. S pozdravem,

Martin Přibyl

Šlo o opětovnou spolupráci a vše bylo opět perfektní.

Dalibor S.

Dobrý den, naprostá spokojenost s přístupem makléřky paní Ludmily Sekaninové. Děkuji.

Jan Maxa

Paní Sekaninová je velice příjemný, vlídný, ochotný, empatický člověk a hlavně profesionál. I se složitější situací si s nadhledem poradí. Děkujeme, že u naší životní změny v bydlení stál tento člověk.

Zdeňka H.

Rád bych poděkoval makléřce, paní Sekaninové, za naprosto skvělý, profesionální, proklientský a zároveň velmi přátelský přístup. Mnohokrát děkuji ☺

Jan Klaška

Paní Sekaninová je realitní makléř s lidským a přesto profesionálním přístupem.

Karel Chlevišťan

Narazili jsme na anděla mezi realiťáky – Ludmilu Sekaninovou. Jen díky ní jsme bez problémů, s neustálou podporou kdykoliv jsme potřebovali a za velmi výhodných podmínek, koupili byt. Paní Sekaninovou můžeme všem vřele doporučit, pokud hledají člověka od realit zodpovědného, zkušeného, vždy pozitivního a vstřícného.

Lucie Břicháčková

Byl jsem na straně kupujícího a paní makléřka na straně prodávajícího. I tak byla velice ochotná se vším poradit, nic při prodeji nezatajila a můj nákup proběhl bezproblémově. Kdykoliv jsem zavolal, tak mně ochotně poradila či doplnila informace.

Roman K.

Paní Sekaninovou mohu hodnotit v superlativech. Je to makléř, kterých je jako šafránu. Když nastanou jakékoliv potíže, vždy najde cestu a o slušném chování nemluvě. Pokud budu potřebovat makléře, jistě oslovím paní Sekaninovou.

Jaroslav K.

Paní Sekaninová je člověk na svém místě. Je velice milá, zodpoví všechny otázky. Velice nám pomohla při naší první koupi nemovitosti. Komunikace je s paní Sekaninovou výborná. Jsem velice ráda, že právě ona byla ta, která nám při koupi pomohla a vše zajistila. Moc děkujeme za vše.

Petra Ch.

S paní Sekaninovou jsme byli po všech stránkách velmi spokojeni.

K. Daňková

Paní Sekaninová je profesionálka na svém místě. Vždy jsme měli podrobné informace o stavu zakázky. Měla vždy připravené podklady. Na 100 % doporučujeme spolupráci s ní!

manželé Šormovi

Dobrý den, vážená paní Sekaninová, obdrželi jsme Váš dopis s velmi příznivými údaji. Jsme Vám zavázáni za pomoc při rozhodování o budoucnosti našeho pozemku. Velmi Vám děkujeme, že jste se našemu problému věnovala. Slibujeme, že zůstaneme i pro budoucnost s Vámi v kontaktu v těchto, případně i jiných realitních záležitostech.

S díky a pozdravy Eva a Milan V.

Vážená a milá paní Sekaninová, chci Vám poděkovat za Vaši pomoc při prodeji bytu v Brně – Bystrci i následnou konzultaci týkající se příp. koupě bytu nového. Po celé týdny jste byla kdykoliv k dispozici a Váš přístup byl velmi profesionální i lidský. Určitě zůstaneme v kontaktu i nadále a moc ráda Vás doporučuji v okruhu svých známých. Ještě jednou velký dík a ať se Vám daří!

Iva J.

Vše bylo supr, moc děkuji.

Z. Lišková

Profesionální přístup, odhad prodejní ceny a servis v průběhu prodeje na 100 %! Naprostá spokojenost!

Filip M.

Se službami paní Sekaninové jsme byli moc spokojeni od začátku až do konce. Všechno probíhalo hladce. Velmi si ceníme profesionální a současně lidský přístup. Maximální spokojenost, proto rádi doporučíme dál. Děkujeme.

manželé Potra

Dobrý den, cizinci jsme. Prave nemůžeme psat dobře gramatiku, ale spokojeni služeb pani Sekaninova.

Bui Thi T. T., vietnamského původu

Přeji krásný vánoční čas a vše nejlepší v novém roce. Moc děkuji za vaši milou spolupráci a řešení všech situací. S radostí na vás šířím vřelá doporučení ☺

Zuzana J.

Paní Sekaninová mi nesmírně pomohla v mé snaze koupit můj nynější byt. Když se nám to společně nevydařilo, zprostředkovala koupi přes svoji kolegyni. Jsem si jistá, že bez její pomoci by se tato koupě nerealizovala. Je nesmírně ochotná, spolehlivá a upřímná.

Zdena R.

Jen jsem Vám chtěla říct, moc si Vás vážím a děkuji za vše, co jste dokázala udělat. Jsem moc ráda, že jsem Vás mohla poznat, a že jste můj barák prodala. Jen škoda, že jsem o Vás nevěděla dřív. Děkuji.

Marcela M.

Děkuji makléřce paní Sekaninové za zajištění nájemce do mého domu. S její prací jsem byl nadmíru spokojen. Veškerá jednání vedla s vysokou profesionalitou a ve věcném a příjemném duchu, až k podpisu nájemní smlouvy.

Karel M.

Dobrý den, s prací paní makléřky Sekaninové jsem byl velmi spokojený. Vše probíhalo rychle a vše kolem prodeje jednoduše zařídila.

Petr V.